Hliníkové rolety technická specifikace

Hliníkové předookenní rolety se skládají z krycího boxu do kterého se navíjí pancíř tvořený lamelami vedenými v bočních lištách.

Po kliknutí na nadpis kapitoly se Vám zobrazí detilní informace.

 

Krycí boxy

Krycí boxy pro hliníkové rolety dodáváme v rozměrech 125, 138, 150, 165, 180 a 205 mm. Krycí boxy jsou vždy složeny z několika dílů a slouží ochraně pancíře. Roletové boxy můžete volit v provedení pro montáž v novostavbě nebo při rekonstrukci pod omítku. Baší varianta boxu je  pro dodatečnou montáž na hotová okna a fasádu

Krycí box může být v základním provedení vyroben z ohýbaného hliníkového plechu. V kvalitnějším provedení se box skládá z hliníkových extrudovaných, do sebe dokonale zapadajíchc dílů. V provedení z extrudovaného hliníku je zajištěna jeho větší pevnost , bezpečnost a stabilita.

Vodící lišty  

Podle specifických požadavků na montáž rolet můžemem našim zákazníkům nabídnou vždy vhodnou vodící lištu a to v jednoduchém tak dvojitém provedení nebo v provedením omezující možnost její demontáže pro bezpečnostní variantu rolet.

Pancíř

Pancíř rolety je tvořen lamelami které jsou do sebe uchyceny pertlovým zámkem. Lamel se dodávají v několika provedeních, většinou se jedná o hliníkovou lamelu vyplněnou izolační polyuretanovou pěnou. Lamely se volí podle požadované velikosti rolety, požadavkem na bezpečnost, tepelnou a akustickou izolaci okna.

Telefon
E-mail*
Kraj*
Co nám chcete říct?*
Smazat dotaz